Forhandlere

Her på kortet kan du se forhandler som sælger vores whiskyer.
Nye forhandlere bliver løbende tilføjet.

Hvis du ønsker at forhandle vores produkter, er du meget velkommen til at kontakte Jack:
Kontaktinfo:
Jack Gregersen, Indehaver
Mail: jag@hsg-whisky.dk
Mobil: 2015 7383

 

Whisky.dk - Køb whisky, rom, cognac og meget mere

Whisky.dk

Vejstruprødvej 15
6093 Sjølund
Tel: 5210 6093
Mail: ordre@whisky.dk

Vinoble Frederikshavn
Havnegade 16
9900 Frederikshavn
Tel: 9842 0413
Mail: frederikshavn@vinoble.dk

Holte Vinlager Skagen
Vestre Strandvej 4
9990 Skagen
Tel: 4440 4840
Mail: skagen@holtevinlager.dk

Give Vinhandel
Østergade 9
7323 Give
Tel: 7573 2800
Mail: info@givevinhandel.dk

Smagsgalleriet
Torvet 3
6823 Ansager,
Tel: 7529 7060​


Vin &
Vin Ringsted
Sct. Bendtsgade 6, st
4100 Ringsted,
Tel: 7025 4100
Mail: ringsted@vinogvin.dk

Havnens Vin & Tobakhus ApS
Havnegade 37

7100 Vejle
Tel: 7582 4096
Mail: vin@havnens-vin.dk

Vin & Vin Haderslev
Torvet 8B

6100 Haderslev
Tel: 7457 1020
Mail: haderslev@vinogvin.dk

Bergs Vinimport
Framlev Korsvej 10c

8462 Harlev J
Tel: 9125 3430
Mail: bergs.vinimport@gmail.com

Østerbro Vin & Spiritus
Østerbrogade 156

2100 København
Tel: 3918 0538 
Mail: info@osterbrovin.dk

Vinbutikken Hillerød
Slotsgade 2

3400 Hillerød
Tel: 48 260 112
Mail: kontakt@vinbutikken-hillerod.dk

Whisky depotet
Nørrediget 36
7100 Vejle
Tel: 3026 1047
Mail: ck@Whiskydepotet.dk

LG Whisky
Ladegård Mark 41
5560 Aarup
Tel: 5234 3464
Mail: whisky@lgwhisky.dk

Holte Vinlager Odense
Dalumvej 59B
5250 Odense

Tel: 63 130 100

Mail: odense@holtevinlager.dk